Досконалість свята - ГІРЛЯНДИ ARDECOLED!!!

Світлодіодні гірлянди Ardecoled – обов'язковий атрибут при організації різноманітних урочистостей, днів народження, заходів, та, звичайно ж, при створенні різдвяного та новорічного антуражу. Різноманітність типів гірлянд, широкий асортимент кольорів і вибір ефектів свічення гарантують неповторну атмосферу справжнього свята!

Досконалість свята - ГІРЛЯНДИ ARDECOLED!!! Світлодіодні гірлянди Ardecoled – обов'язковий атрибут при організації різноманітних урочистостей, днів народження, заходів, та, звичайно ж, при створенні різдвяного та новорічного антуражу. Різноманітність типів гірлянд, широкий асортимент кольорів і вибір ефектів свічення гарантують неповторну атмосферу справжнього свята!

Всі гірлянди Ardecoled оснащені конекторами, за допомогою яких можна поєднати між собою до 20 гірлянд. Крім цього, у більшості комплектів є вбудовані контролери з 8 різноманітними режимами для перемикання світлових ефектів.

Продукція розділена на серії за призначенням для використання у приміщенні, на вулиці або у складних погодних умовах. Серія Home (indoor) стане в нагоді для створення затишної атмосфери свята всередині приміщень (ступінь захисту IP20). Надійність та економічність дозволяє використовувати вироби в домашніх умовах. Діаметр дроту гірлянд – 2 мм. Світлодіоди з увігнутою лінзою оберігають очі від сліпучого ефекту. Серія представлена гірляндами «Завіса», «Нитка» та «Мережа».

Серія Сlassic (in/outdoor) підійде для прикраси інтер'єрів кафе, ресторанів, барів та готелів. Ступінь захисту IP65. Провід діаметром 2,3 мм виготовлений з ПВХ та витримує температуру від -30 до +40 градусів Цельсія, що дозволяє використовувати вироби як усередині, так і зовні приміщень. Серія представлена всіма типами гірлянд, що є в асортименті.

Серію Pro (outdoor) відрізняє максимально міцний матеріал дроту – каучук, що дозволяє використовувати гірлянди за температури від -40 до +40 градусів Цельсія для реалізації масштабних вуличних проектів. Гарантію на вироби серії Pro збільшено до двох років. У серію входять гірлянди «Завіса», «Нитка», «Кульки», «Бахрома».

Детальніше - Натисніть нижче завантажити каталог гірлянд ARDECOLED

Завантажити каталог ARDECOLED

Де нас знайти

49051, Україна
м.Дніпро
вул. Радищева, 34
3 поверх, офіс 3
+38 067 708 02 02