Орієнтування на клієнта

Орієнтування на клієнта Інтереси клієнта є найвищим пріоритетом кожного з нас. За будь-яким процесом у компанії стоїть клієнт і, вирішуючи завдання, ми орієнтуємось на інтереси клієнта. Ми прагнемо дати клієнтам можливість досягти успіху у своєму бізнесі, тільки в цьому випадку ми можемо бути успішними на нашому ринку.

Командна робота

Розділяючи спільні цілі, ми працюємо у єдиній команді «Технопромзв'язок». Ми несемо відповідальність за свої дії та рішення та усвідомлюємо їх наслідки. Ми не боїмося брати на себе додаткові зобов'язання, якщо це допомагає команді швидше йти до мети.

Розвиток

Ми постійно вдосконалюємося, використовуємо найкращий світовий досвід та впроваджуємо власні розробки, підвищуючи стандарти роботи. Ми не зупиняємось на досягнутому.

Чесна позиція

Ми дотримуємося твердих принципів чесної конкуренції та прозорості бізнесу, ми протидіємо корупції та працюємо лише з тими, хто поділяє наші принципи.

Ми існуємо, щоб вирішувати будь-яку електротехнічну проблему, будь-якого підприємства, найякіснішим сервісом за прийнятними цінами, у найкоротші терміни.

Де нас знайти

49051, Україна
м.Дніпро
вул. Радищева, 34
3 поверх, офіс 3
+38 067 708 02 02