LEGRAND ЛІНІЙНО ІНТЕРАКТИВНІ ДБЖ

    Багатьом, особливо сьогодні, знайома ситуація, коли у момент відключення електрики втрачається маса необхідних даних, що у робочому стані комп'ютері. На жаль і якість електричного струму, що подається в мережі, не завжди буває на належному рівні - це і часті перепади напруги і повне аварійне відключення електрики, що може негативно позначитися на працюючій техніці, яка особливо чутлива до таких змін параметрів електричного струму.
    Для того, щоб уникнути подібних неприємностей, можна придбати джерела безперебійного живлення (ДБЖ), які дають можливість обладнання працювати протягом деякого часу за рахунок живлення від батареї ДБЖ. А джерела безперебійного живлення з подвійним перетворенням Legrand вибирають найефективніший режим роботи, залежно від характеристик мережі, виконують функції стабілізатора та гарантують високу якість електроенергії для споживача.
    Наш інтернет магазин пропонує джерела безперебійного живлення виробництва одного з лідерів ринку низьковольтного електрообладнання – кампанії Legrand (Легранд). Їх потужність становить від 600 до 10 000 ВА, а час резервування може становити кілька годин (залежно кількості батарейних шаф). Цього достатньо не тільки для забезпечення захисту техніки, але й для тривалої автономної роботи всіх важливих інженерних систем від системи автономного опалення до повноцінного функціонування цілого приміщення.

Де нас знайти

49051, Україна
м.Дніпро
вул. Радищева, 34
3 поверх, офіс 3
+38 067 708 02 02