Електромонтажні роботи

    Наша компанія ТОВ «Технопромзв'язок» вже понад 10 років надає послуги з електромонтажних робіт в Україні. Наша робота сфокусована на повному комплексі послуг. Електромонтажні роботи «під ключ» - це наша робота, і ми знаємо, як виконати електромонтаж швидко, професійно, якісно та за прийнятною ціною.


    Технопромзв'язок пропонує весь спектр послуг у галузі електромонтажу електрики від 1 кВ (220 В, 380 В) та вище 1 кВ (6 кВ, 10 кВ, 35 кВ) – електромонтажні роботи в будинках, квартирах, котеджах, а також виконання електромонтажних робіт на об'єкти нежитлового будівництва – офіси, торгові, складські приміщення, кафе, спортивні установи, банки, магазини тощо.
    Колектив ТОВ «Технопромзв'язок – монтажники-електрики та інженери проектувальники з великим професіоналізмом виконають проектування електропостачання та електромонтажні роботи будь-якої складності – прокладання кабелю, монтаж електропроводки, вбудованої трансформаторної підстанції, будівництво підстанції ТП, КТП, пусконалагоджувальні роботи та багато іншого. А також вироблений електромонтаж здадуть в експлуатацію в Енергонагляд і укладуть договір на споживання електроенергії з компанією енергопостачання. До кожного нового об'єкта ми підходимо індивідуально, це дозволяє нам розробити проект електропостачання та виконати електромонтажні роботи у домовлений термін.
    Розцінки на електромонтажні роботи не змінні, і Замовник може бути впевненим, що ціни на електромонтаж не зміняться під час виконання робіт. Усі роботи виконуються у строк із дотриманням договірної ціни. Ціни на електромонтажні роботи Ви можете дізнатися, зателефонувавши до компанії ТОВ «Технопромзв'язок за вказаними телефонами на сайті або надіславши запит на електронну пошту.

Де нас знайти

49051, Україна
м.Дніпро
вул. Радищева, 34
3 поверх, офіс 3
+38 067 708 02 02